Proje Hakkında

Bir YDA Group eseri olan YDA Söğütözü Residences & Offices Ankara’da her ayrıntısıyla rahatlığınız için tasarlanmış bir karma yaşam projesidir. Prestiji ve konforu şehrin merkezine taşıyan, 4+1, 5+1 ve dubleks daire seçenekleriyle 3 blok rezidans ve ayrıcalıklarıyla iş dünyasının yeni adresi olacak 3 dikey, 3 yatay olarak toplamda 6 blok ofisten oluşan proje ticari alanlarıyla da Ankara’nın kalbinde yeni bir cazibe merkezi olarak yükseliyor.

290 adet 4+1 daire, 37 adet 5+1 daire ve 9 adet dubleksten oluşan projemizin rezidanslarında yeşili ve konforu şehrin merkezine taşıyoruz. Kalbinizden ve aklınızdan geçenleri tek bir projede toplayan YDA Söğütözü Residences & Offices; benzersiz mimarisi, kaliteden ödün vermeyen donanımı ve beklentileri aşan tasarımıyla, azıyla yetinmeyenler için prestijin özünü sizlere sunuyor.

Benzersiz lokasyonu ve yatırım değeri ile YDA Söğütözü Residences &Offices ; iş dünyası için başarının özünü sunuyor. İş hayatında zirveyi hedefleyenler için 110.000 m² toplam alanda 438 ofis; süpermarket, spor ve SPA merkezi ve yaklaşık 2.500 m² toplam alana sahip restoran ve cafelerden oluşan ticari alanlar bulunuyor.

Sakıp Sabancı Bulvarı üzerinde, ana ulaşım arterlerinin merkezinde yer alan YDA Söğütözü ; özel aracınıza ek olarak toplu taşıma araçları ve metroyla da rahatça ulaşılabileceğiniz konumuyla da farkını açık açık ortaya koyuyor.

4+1 daireler için 2 araçlık, 5+1 dairelerimiz için 3 araçlık ve dubleks dairelerimiz için 4 araçlık otopark, özel güvenlikli asansörler, 7/24 özel kameralı güvenlik sistemi, ortak duvarlarda ses yalıtımı, fiber internet, dijital yayın altyapısı, her daire için depo alanı, her kata özel misafir ağırlama salonları ve sizin için, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir yaşam YDA Söğütözü Residences’ta bir araya geliyor.

Lüks mutfak ürünleri sektörünün önemli markalarından dünya devi Gaggenau marka tam ankastre bulaşık makinası, set üstü cam seramik ocak, ankastre fırın , ankastre mikrodalga fırın ve gömme aspiratör YDA Söğütözü Residences’ta konutlarınızda sizlere hazır olarak teslim ediliyor.

Karma ve kadınlara özel seçenekleriyle kapalı havuz ve fitness salonu barındıran Spor Merkezi, Misafir Ağırlama Mekanları, Bayanlar Lokali, Gençlik Merkezi, Etüd Merkezi, Mini Club gibi pek çok sosyal donatı barından YDA Söğütözü Residences’ta ev temizliği, oto kiralama, uçak rezervasyonu, çiçek ve hediye gönderimleri için 7/24 Concierge hizmeti; özel gün ve davet organizasyon hizmeti, otel ve restoran rezervasyon hizmeti, kurye hizmeti, resepsiyon hizmetleri, bilgilendirme ve fatura hizmeti, kuru temizleme ve özel şoförlü havaalanı transfer hizmetleriyle yaşadığınız her an eşsiz olduğunuzu hissedeceksiniz.