AYRICALIKLARIN ÖZÜ;

logo

AYRICALIĞIN ÖZÜ;

YDA Söğütözü , sağlığına ve güzelliğine önem verenlere eşsiz imkanlar sunuyor.
Diyelim ki tazelenmek ve yenilenmek istediniz; SPA’dan masaja, Türk Hamamı’ndan saunaya birçok güzellik sizi bekliyor. Veya ter atmak istediniz; özel fitness salonundan özel kapalı yüzme havuzlarına, koşu parkurlarından spor alanlarına, birçok ayrıcalık hizmetinizde.

KEYİFLE ÇALIŞMANIN ÖZÜ;

YDA Söğütözü’nde bir ofisiniz varsa; Ankara’nın en keyifli ve prestijli ofis lokasyonundasınız demektir.
Leziz kafe ve restoranlardan açık hava spor alanlarına, dinlenme alanlarından koşu parkurlarına, kuaförden kuru temizlemeye, süpermarketten terziye, YDA Söğütözü’nde tüm ayrıcalıklar tek çatı altında toplanıyor.

LÜKSÜN ÖZÜ;

Ankara YDA Söğütözü ile yepyeni bir şıklığa kavuşuyor.
Ev temizliği, oto kiralama, uçak rezervasyonu, çiçek ve hediye gönderimleri için 7/24 Concierge hizmeti; özel gün ve davet organizasyon hizmeti, otel ve restoran rezervasyon hizmeti, kurye hizmeti, resepsiyon hizmetleri, bilgilendirme ve fatura hizmeti, kuru temizleme ve özel şoförlü havaalanı transfer hizmetleriyle; YDA Söğütözü’nde yaşadığınız her an eşsiz olduğunuzu hissedeceksiniz.

GÜVENLİĞİN ÖZÜ;

110.000 m² toplam alanda, 438 ofisiyle güvenliğin özü; YDA Söğütözü Deprem yönetmenliğine uygun, depreme dayanıklı yapım sistemine göre planlanan YDA Söğütözü ; darbe, ses ve ısıya dayanıklı bir yalıtıma sahip.

CCTV, giriş kontrol ve kartlı geçiş gibi ileri teknolojiye sahip güvenlik sistemleri, özel eğitim almış uzman güvenlik personelleri, hızlı ve güvenlikli asansörler ve güçlü jeneratör sistemiyle YDA Söğütözü’ nde, iş ve sosyal yaşamınız 7/24 emniyet altında.